Pusulabet Papara Para Yatırma Yöntemi İçin Hesap Nasıl Açılır?

Pusulabet Papara para yatırma yöntemi canlı bahis bürosunun en son ve en güncel uygulamalarından birisidir. Bu uygulamayı kullanarak transfer işlemi yapmak istediğinizde öncelikli olarak bir Papara hesabınızın bulunması gerekiyor. Türkiye merkezli olan Papara uygulamasını ücretsiz bir şekilde hesap açabilirsiniz. Hesabınızı açtığınızda para yatırma butonuna tıklayınız, aynı anda Pusulabet müşteri hizmetleri servis ile irtibata geçerek güncel olan Papara hesap numarasını alınız. Gönderici kısmına sitenin Papara hesap bilgisini yazıp tutar kısmına aşağıdaki limitler aralığında bir değer yazıp onaylayınız. İşleminizin tamamlanması ortalama olarak 5 dakika kadar sürecektir, böylece Papara uygulamasını kullanarak kimlik bilgilerinizi muhafaza edecek ve hızlı transfer fırsatından faydalanabileceksiniz.

Pusulabet Papara Yatırım İşlemleri

Pusulabet papara yatırım işlemleri son dönemde en çok soru aldığımız finansal uygulamaların içerisinde bulunuyor. Çünkü papara uygulaması Türkiye merkezli bir ön ödemeli karttır. Bu yıl itibariyle bir ön ödemeli kart olarak Türkiye’de yayına girdi. Ancak papara artık kendisini ispatlamış ve 2016 yılından itibaren de ülkemizde büyük bir rağbet görmüş Saygın bir sanal hesaptır. Papara uygulaması ile birlikte transfer yaparken hem kimlik bilgilerinizi koruma fırsatını elde edebiliyorsunuz hem de neredeyse yok sayılabilecek seviyedeki Bir komisyon ücreti ile birlikte transferlerimizi tamamlayabiliyorsunuz. Üstelik papara uygulaması para yatırırken kullanılabildiği gibi çekim işlemlerinde de devreye girebiliyor. Pusulabet para yatırma yöntemleri arasında son dönemin parlayan yıldızı olan papara uygulamasını kullanmak istiyorsanız teknik detaylara limitlere ve sitede sunulan bolus çeşitlerine aşağıda yer veriyoruz.

Pusulabet Papara Yatırım Limiti Var Mı?

Pusulabet papara yatırım limiti oldukça uygun seviyede belirlenmiştir. Sanal hesap uygulamasını kullanarak para yatırmak istediğinizde en az 50 TL tutarında işlem yapmanız gerekmektedir. Papara uygulaması ile birlikte gün içerisinde yapabileceğiniz en yüksek miktardaki transfer 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken nokta papara uygulamasının size vermiş olduğu aylık 50 bin TL’dir. Bu limiti bir günde bitirirseniz 30 gün içerisinde tekrardan transfer yapamazsanız fakat uygulama ile veya site ile görüşerek bu noktada güncellemeleri gidebileceğinizi de belirtiyoruz. Bununla birlikte papara uygulaması ile birlikte transfer yaptığınızda komisyon ücreti sadece 1 TL olarak alınmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın